• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İrem & Nur Güzellik Terapi

Adres :

Öğretmenevleri Mah. 999 Sok. Düriye Abay Apt. No: 27 Kat 4 Daire 7 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrem Erkek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

iremnurguzellikmerkezi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 277 71 75

İrem & Nur Güzellik Terapi merkezimiz Antalya Konyaaltı’nda birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Bütün kadınlar daha güzel ve daha bakımlı olmayı hak ederler. Günümüz modern dünyasında hayallerinizdeki güzelliğe ulaşmak pek de zor değildir. Tek ihtiyacınız profesyonel tasarımcılar ve profesyonel ekipmanlardır. Merkezimizde tam da bunu sağlıyor, siz değerli misafirlerimizi hayallerinizin ötesinde tasarımlarla buluşturuyoruz.

Antalya güzellik merkezi sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak dünyanın en modern güzellik uygulamalarını, en yeni trendlerini misafirlerimizle buluşturuyoruz. Dünya standartlarında donanımlarla hizmet verdiğimiz alanda en seçkin markaların en yeni ve en çok tercih edilen ürünlerini kullanıyoruz.

Her birisi işini severek yapan, yetişmiş, deneyim sahibi bir kadroyla çalışıyoruz. Ekibimiz dinamik yapısıyla sektördeki en son gelişmeleri yakından takip etmekte, her türlü talebi karşılama adına bütün yeteneklerini ortaya koymaktadır. Bunun neticesinde de her seferinde beklentilerin üzerinde sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

İrem & Nur Güzellik Terapi merkezi olarak çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen cilt bakım salonu olarak g5 masaj uygulaması, renklendirme işlemleri, altın oran kaş tasarımı, buz lazer epilasyon, kırışıklık giderme işlemleri, dudak renklendirme işlemleri ve çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece bayanların değil, bayların da ihtiyacı olan cilt bakım çözümlerine ev sahipliği yapıyor, bölgesel zayıflama dahil hayallerinizdeki cilde ve forma kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR