• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Irmak Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi

Adres :

Narlı Mah. Ayvalı Burun Sok. No: 89/1 Altınoluk Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Volkan Ömeroğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 932 02 41

Whatsapp 2:

0 (532) 228 31 85

Irmak Sağlıklı Yaşam Ve Spor Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hayatımızı sağlık açısından en üst düzey ve uzun bir ömrümüzün olması için düzenli spor çok yapmak çok önemlidir. Düzenli spor yapmak sindirim sistemini olumlu bir şekilde etkilemekte, mide ve bağırsakta oluşabilecek rahatsızlıkları da önlemektedir. Aynı zamanda düzenli spor yapan kişilerde zihinsel fonksiyonlar artmakta ve kişi daha pratik düşünmeye sahip olmaktadır.

Birçok kolu olan spor dallarından kick boks ile Balıkesir spor sektöründe hizmet veren Irmak Sağlıklı Yaşam Ve Spor Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Tutkuyla yaptığımız işimizde müşteri memnuniyeti ve sağlığı bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Bu sebeple de spor yaparken herhangi bir sakatlık veya farklı bir durum yaşamamanız için alanında eğitimli, deneyimli ve uzman eğitmenler ile birlikte çalışmaktayız. Yine merkezimizde sizin sağlığınız için en iyi ve güvenilir spor aletleri ile size hizmet sunmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren hizmet verdiğimiz sektörde öncü firma olmak hedefiyle çalışmaktadır. Bu sebeple de size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır. Yine siz müşterilerimizin memnun olabilmesi için en uygun fiyatlar ile hizmet vermeyi hedefleyen firmanız bunun için çalışmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken spor merkezimize başvuru yapmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR