• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Irmak Temizlik

Adres :

Güzelhisar Mah.43 Sok.no : 29 Aydın Aydın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seniye Irmak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okismail03@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 251 23 01

Whatsapp 2:

0 (543) 251 23 01

Ev veya iş yerleri için her türlü temizlik işleriniz için Irmak Temizlik olarak, size aradığınız kalitede hizmeti sunuyoruz. En gelişmiş teknolojik teknik araç gereçlerimizle, işinde uzman ve deneyimli kadromuz ile sizin için en mükemmel hizmeti sağlıyoruz.

Üstlenilen her işi yüksek performans ve müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiren firmamız diğer firmalar arasından her geçen gün öne çıkmaktadır. Sağlamış olduğu yüksek kaliteli hizmeti en uygun fiyatla ortaya koyan firmamız Aydın temizlik sektöründe adından söz ettiren bir firma olmuştur. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerin temizliğini sağlamak için buradayız.

Almış olduğumuz her işi üst düzey kaliteyle sağlayarak müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu firmalar arasında olmaktan memnuniyet duyuyoruz. İşinin ehli uzman personelimiz, en son ve gelişmiş teknik ekipman desteği ile detaylı bir planlamayla en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimiz için sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmet kalitesi ile sektördeki en güvenilir firmalardan biri olmaktayız.

En son teknolojik gelişimleri takip ederek kaliteli hizmet konusunda sürekli güncel ve yenilikçi kalmaktayız. İşinin gerektirdiği sorumluluğunun bilincinde olan personellerimizin, eğitimlerini güncelliğimizi korumak adına belli aralıklarla tekrarlamaktayız. Kullandığımız malzemeleri ise çevreye ve insana zarar vermeyen ürünler olması duyarlılığı göstererek çalışanlarımız ve sizin sağlığınızı önemsiyoruz. Siz de bu yüksek kalitenin üst düzey müşteri memnuniyeti ile buluştuğu bu hizmeti tecrübe etmek isterseniz bize ulaşarak ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR