• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İron Sunroof Merkezi

Adres :

Merkez Mah. Kağıthane Caddesi No : 73 Çağlayan İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Bakankuş

E-Posta Adresi :

ironokan34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 632 42 32

İron Sunroof Merkezi olarak İstanbul oto aksesuar ve modifiye sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmaları birmilyonnokta.com üzerinden hedef kitleye tanıtmaktayız. Araç kullanıcılarının sayısı her geçen gün artarken araç tasarımında da farklılıklar görülüyor. Araç sahipleri kullandıkları aracı kişiselleştirmek, aracı daha eğlenceli bir hale getirmek, aracı daha rahat kullanmak için çeşitli çalışmalardan faydalanıyor. Bizler de araç sahiplerinin bu alanda ihtiyacı olan çalışmaları özenle gerçekleştiriyoruz.

Araç iç ve dış bakımı, araç aksesuarlarının satışı, araç ses sisteminin kurulumu gibi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yıllardır bu sektörün içerisinde hizmet vererek artık belirli bir müşteri kitlesine sahibiz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Değerli müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını değerlendirerek yüksek kaliteye sahip malzemelerle çalışmaktayız. Ekibimiz bu alanda müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bilgi ve birikimlerimizi doğru kullanmak, doğru çalışmalarla doğru çözümler sunmak için hareket etmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz sektörde gelişmeler ve yenilikler yaşanıyor. Ekip olarak bu gelişmeler ve yenilikler doğrultusunda çalışmalarımızı geliştirerek daha iyi seviyeye taşıyoruz. Sizler de aracınız için ihtiyacınız olan çalışmayı firmamızdan güvenle alabilirsiniz. Tamir, bakım, onarım, araç ışıklandırması, araç ses sistemi kurulumu ve tamiri gibi farklı alanlarda hareket ediyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında verdiğimiz bu hizmetlerden güvenle faydalanabilir, aracınızın zarar görmesini önleyerek dilediğiniz kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR