• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işık Otomotiv Jant Lastik

Adres :

Zafer Mah. Ankara Yolu Cad. Mutiler Pasajı ( Eski Hal Köşesi Büyükşehir Binası Yanı ) Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Işık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

isikjant@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 665 37 08

Işık Otomotiv Jant Lastik işletmesi olarak birçok işletmeyi bünyesinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktayız. Ulaşım denildiğinde akla ilk gelen arabalar artık insan hayatında büyük bir yer kaplamaktadır. Günümüz hız çağında ulaşım büyük bir sorun olmaktadır. İşleri zamanında yetiştirebilmek, bir yere zamanında ulaşabilmek için arabalar büyük bir yardımcı konumunda olmaktadır.

Bizler de artık elimiz ayağımız konumunda olan arabalar için siz değerli müşterilerimize hak ettiğiniz hizmeti sunabilmek amacıyla Bursa oto lastik ve jant sektörü içerisinde yerimizi aldık. Tamamen 1. kalite ürünlerimiz ile sizlere sektör içerisinden kaliteli ve güvenilir bir hizmeti sunabilmek amacıyla hizmet veriyoruz.

Deneyimli, alanında uzman, işini büyük bir titizlik ve özen içerisinde yapan, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet veren çalışma ekibimiz ile kaliteli hizmeti sizlere sunabilmekten dolayı son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Amacımız sizlerin en değerlisi olan arabalarınıza en iyi hizmeti sunabilmek ve ulaşım konusundaki dertlerinizi çözebilmektir. Oto lastik ve jant konularında her zaman sizlerin yanınızda olan işletmemiz fiyat konusunda da sizlerin yanınızda olabilmeyi hedeflemektedir.

Hayatın bunca zorluğu içerisinde sizlerin hayatınıza en azından bu şekilde dokunabilmek istiyoruz. Bu sebeple de sektör içerisinde en uygun fiyatı sizlere sunabilmekten dolayı son derece mutluyuz. Oto lastik ve jant sektörü içerisinde kaliteli ve güvenilir hizmet arayan müşterilerimizi en kısa sürede işletmemizde ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR