• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işıl Bayan Kuaförü & Güzellik Salonu

Adres :

Cevizli Mahallesi Orhan Gazi Cad No: 50 ( Güzin Dinçkök Ortaokul Karşısındayız ) İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehtap Memiş

E-Posta Adresi :

mehtapmemis@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 409 19 04

İstanbul güzellik merkezi kaliteli ve başarılı hizmetleriyle yanınızda olmaya devam ediyor. Güzellik merkezi sektörü sanıldığından çok daha geniş bir sektördür. Böylesine geniş olan bir sektörde bulunmak ve hizmet sunmak bizler için onurdur. Güzellik sektörüne duyulan ihtiyaç hiçbir zaman için son bulamayacaktır, bu nedenle sektörün gereği olan yenilikler firmamız tarafından kesintisiz şekilde hayata geçirilmektedir. Yenilikçi bakış açımız ile geldiğimiz noktadan mutluluk duyuyoruz fakat daha iyi noktalara ulaşmak için yoğun çaba sarf etmekten geri kalmıyoruz.

Hizmetlerimiz firmamızda yer alan birbirinden profesyonel isimler tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Ekip arkadaşlarımızın tamamı güzellik sektörüyle ilgili gerekli olan eğitimi almış ve kendisini geliştirmiş kişilerdir. Profesyonel ekibimizin donanımı rakiplerimizi geride bırakmak için yeterlidir. Sıfır hata ile hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz güven bağı firmamız için büyük önem arz ediyor. Her zaman için daha iyi ve daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmamız kalıcı makyajdan ağda işlemine, saç şekillendirmeden saç renklendirmeye, manikürden pediküre aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri en iyi şekilde sunuyor. Hizmette sınır tanımadan ilerlememiz başarı olarak bizlere geri dönüyor. Hizmet çeşitliliği firmamız için büyük önem arz ettiğinden ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak yanınızda olmaya çalışıyoruz. Sizler de başarının doğru adresinden kaliteli hizmetler almak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR