• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Işıltı Perde ve Koltuk Yıkama

Adres :

- Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolunay Güngör

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tolunyyy98@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (531) 505 12 70

Whatsapp 2:

0 (537) 335 38 08

Manisa’da temizlik sektöründe Işıltı Perde ve Koltuk Yıkama kaliteli ve güvenli koltuk, perde temizliğinin tek adresidir. Kuruluşumuzdan itibaren siz değerli müşterilerimize kaliteli , üstün hizmet anlayışı ve uygun fiyat ile sektörde adımızdan oldukça söz ettirdik. Tüm mobilya ve perdelerinizi son teknoloji cihazlarımız ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile hijyenik koşullarda yıkamaktayız. Öncelikle telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturmanız gereklidir. Daha sonra deneyimli personellerimiz ile evinize, işyerinize veya restoranınıza geliyoruz. Sonrasında alanında uzman personellerimiz kumaş türüne, perde yoğunluğuna bakarak buharlı veya kuru temizlik ile işleme başlamaktadır. Bununla birlikte yıkama işlemi sırasında kumaşınıza uygun temizlik malzemesi seçilmektedir.

Yaşadığımız mekanlarda sürekli zaman geçirdiğimiz koltuk, kanepe, sandalye gibi mobilyalarımız yıllar içerisinde yıpranma, kirlenme ve leke oluşuma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle kumaş altında biriken zararlı mikroorganizmalar insan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri bilinmektedir. Kendinizi, sevdiklerinizi ve çocuklarınızı düşünerek düzenli olarak profesyonel firmalara mobilyalarınızı ve perdelerinizi yıkatmalısınız.

Sizlere sunduğumuz hizmetler ise; yatak yıkama, stor perde yıkama, battaniye yıkama, zebra perde yıkama, halı yıkama, profesyonel koltuk yıkama, fon perde yıkama, çekyat ve kanepe yıkama ile kaliteden ödün vermeden adresinize geliyoruz. Telefon numaralarımızdan randevu oluşturabilirsiniz. Zaman kavramının değerini bildiğimizden dolayı tam saatinde verdiğiniz adreste oluyoruz. Temizlik sonucunda ise ilk günkü gibi sağlıklı görünümüyle mobilyalarınız ve perdeleriniz kullanıma hazır hale gelir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR