• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İsmet Babaoğlu Coiffer

Adres :

Külhan Mah 028 Sok No 11/a Karaman Merkez Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Babaoğlu-özlem Babaoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 555 61 45

Whatsapp 2:

0 (544) 555 61 50

İsmet Babaoğlu Coiffer olarak Karaman merkezde çalışmalarına devam eden firmamız, bölgenin en çok tercih edilen ve en çok tavsiye edilen kuaför salonu olarak öne çıkmaktadır. Biliyoruz ki her bayan daha güzel ve daha bakımlı olmak ister. Bunu sağlamanın en etkili ve kolay yolu ise güzellik ve kişisel bakım uygulamalarından geçiyor. Firmamızda uzun yıllardır kişiye özel tasarımlar yapıyor, her defasında beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Karaman kuaför sektöründe müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, profesyonel kadro, yenilikçi çözümler, uygun fiyat ilkeleriyle devam ettiğimiz çalışmalarımızda siz kıymetli müşterilerimize değer veriyoruz. Memnuniyeti düzeyinizi en üst seviyede tutmak amacıyla ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, taleplerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulunduruyor ve en güzel çözümleri, tam zamanında üretiyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz çalışmalarımızda kişisel bakım be güzellik sektörünün en iyi markalarını kullanıyoruz. Kişisel bakım ürünleri tercih ederken marka değeri kazanmış ürünlerin en son çıkan çeşitlerini uygulamalarımıza dâhil ediyoruz. Teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek en yeni ekipman ve makineleri oldukça kısa süre içinde sistemimize dahil ediyor, modern uygulamaları hayata geçirmekten çekinmiyoruz.

İşletme olarak her biri alanında deneyimli, tecrübeli, gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı işini özveriyle yapmakta, kendilerini sürekli geliştirerek modaya uygun tasarımları yapabilmekte, kişiye özel uygulamalar ile özel gün ve gecelerin anlam ve önemine uygun dizaynlara ulaşabilmektedirler.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR