• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Isparta Taksicim Mustafa Aytekin

Adres :

Davraz Mahallesi 136. Cadde Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aytekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mustafaaytekin32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 392 82 58

Isparta taksi sektöründe hizmet veren firmamız Isparta Taksicim Mustafa Aytekin, birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanlar gün içinde bir yerlere ulaşmak istediğinde toplu taşıma araçlarını ve taksileri kullanır. Fakat acele ulaşım sağlaması gerekenler daha kısa sürede adrese gitmek için taksi tercih eder. Isparta’da hizmet veren taksimiz de kısa sürede ulaşım sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Taksi sektöründe farklı birçok sürücü hizmet veriyor. Bizler bu sürücüleri geride bırakarak doğru ve güvenilir ulaşım hizmeti sunuyoruz. Sektörün bilgi ve birikim sahibi ekibi olarak Isparta’da kısa sürede ulaşım imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Sizler de ulaşım sağlamak istediğiniz adres için taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Merkezde bulunan taksi durağımızda bölgenin yol bilgisine sahip ekibimiz hizmet veriyor. Kısa sürede güvenilir ulaşım sağlamanız için öncelikle yol bilgisine sahip sürücülerle yola çıkmanız gerekiyor. Aksi takdirde gitmek istediğiniz adrese vaktinden geç ulaşabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla istediğiniz adrese gitmek için taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgi ve birikim sahibi sürücü eşliğinde kısa sürede güvenilir ulaşım sağlayabilirsiniz. Saygılı, güvenilir, anlayışlı, güler yüzlü, samimi sürücümüz eşliğinde istediğiniz adrese kısa sürede varmış olursunuz. Ulaşım sağladığınız taksi hizmeti uygun fiyatlıdır. Yüksek fiyatlar ödemeden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sektörün güvenilir ismi olarak bizler her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR