• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ispartakule Porte Müzik

Adres :

Innovia Çarşıtahtakale Mahallesi Abdi İpekçi Caddıspartakule/ İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Furkan Ayoglu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

furkan.ayoglu.trabzon@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 656 89 94

Whatsapp 2:

0 (539) 656 89 94

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde hizmet vermekte olan Ispartakule Porte Müzik olarak bizler müzik aletlerinin satışı ve aynı zamanda pek çok müzik aletine özel olarak eğitim verilmesiyle bütüncül bir yaklaşımla eğitim alınabilen müzik noktalarından biri şeklinde faaliyet gösteriyoruz.

Müziği esas teması haline getirmiş olan kurumumuz bünyesinde her yaştan müzikseverin kendini daha iyi ifade etmesini sağlayacak olan ve çalmayı çok istediği müzik aletiyle kendini tekrar yaratmasına tanıklık ediyoruz. Her biri farklı branşlarda kendini geliştirmiş ve aldığı eğitimlerle donatmış olan eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimler sayesinde sadece müzik eğitimi alabileceğiniz bir merkez olarak sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul eğitim sektöründe bu alanda en başarılı kurumlardan biri olan Ispartakule Porte Müzik olarak bizler sınavlara hazırlık aşamasında da sizlere destek sunuyoruz.

Kursumuz bünyesinde müziğe ilgi duyup bir enstrüman çalmaya heveslenen öğrencilerimizin yanı sıra Türkiye’de hizmet veren konservatuvarlara, müzik eğitim fakültelerine ve güzel sanatlar liselerinin sınavlarına hazırlanmak isteyenlere yönelik olarak da hizmet verebiliyoruz.

Yüksek başarı oranlarımız sayesinde hem enstrüman çalabilme hem de teknik anlamda teori ve armoniyi bir araya getiren bir anlayışla hizmet alınabilme noktasında müzikal açıdan sizlerin en iyi eğitimi aldığından emin olmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Özellikle küçük yaş gruplarında müziği sanatı sevdirmek için önemli bir araç olarak kullanan Ispartakule Porte Müzik olarak bizler çeşitli müzik topluluklarına da öğrenciler gönderebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR