• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Davul Zurna Kiralama

Adres :

Özgürlük Mahallesi 236. Sokak No: 1 Daire: 2 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Olgaç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

serkanolgaç[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 876 13 70

İstanbul Davul Zurna Kiralama olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Eğlence sektöründe en olmazsa olmaz şey olan müzik için kaliteli ve profesyonel gruplar seçmek gerekir. Biz profesyonel davul zurna ekibi olarak tüm organizasyonlarda kaliteli bir müzik ziyafeti sunmaktayız. Davul zurna her ne kadar eskiden kalma bir gelenek gibi görülse de günümüzde sıkça tercih edilen bir müzik alt dalıdır. Organizasyonlarınızda bizi çağırarak otantik ve nostaljik bir hava estirebilirsiniz. Biz davul zurna ekibi olarak sizlere en iyi müzik ziyafetini yaşatmayı amaçlıyoruz. Düğün veya davet fark etmeksizin birçok organizasyonda yer almaktayız. Oyun havalarının oynandığı organizasyonlarda ortam enerjisini daha da arttıran bir iş ortaya koymaktayız.

İstanbul düğün ve evlilik işlerinde bir hayli yoğunluk yaşayan bir ildir. Haliyle bu yoğunlukta kaliteli bir müzik ekibi bulmak çok güçtür. Biz davul zurna ekibi olarak kendi türümüzde en kaliteli müziği ortaya koymaktayız. Bu nedenle devamlı olarak tercih edilen ve çevreye tavsiye edilen bir ekip olmayı başardık.

Sizlere pek çok farklı organizasyonda hizmet vermekteyiz. Özellikle düğünlerinizde bizi tercih ederek misafirlerinize farklı bir deneyim yaşatabilirsiniz. Sünnet ve nişan, kına gibi organizasyonlarda da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz ekip olarak bu türden organizasyonlarda elimizden gelen en kaliteli işi ortaya koymaktayız. Davul zurna ekibi olarak tüm organizasyonlarda profesyonel bir üslupla çalmaktayız ve bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR