• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Elektronik

Adres :

Sahibiata Mahallesi Sahibiata Caddesi No: 192/g Meram Konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

abdullahyasem1905@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 483 58 36

Whatsapp 2:

0 (507) 483 58 36

İstanbul Elektronik, Konya Meram’da hizmetlerine devam etmekte, müşterilerine en doğru çözümleri, en modern yöntemleri sağlayan firma olarak öne çıkmaktadır. Firmamız, Konya elektronik sektöründe ihtiyaç duyulan bütün alanlara tek başına cevap verme niteliğindeki nadir kuruluşlardan biridir. Bu sayede de her geçen gün hitap ettiği kitleyi genişletmekte, daha fazla müşteriye ulaşarak bölgenin en sevilen, en çok önerilen işletmelerinden birisi haline gelmiş bulunmaktadır.

Firma olarak plazma TV tamiri, elektronik ustası, LCD TV tamiri, montajı, uydu sistemleri kurulumu, güvenlik kamerası sistemleri, çanak anten montajı, oto ses sistemleri montajı gibi onlarca kalemde hizmet veriyoruz. Sektördeki gelişmeleri uluslararası düzeyde takip ederek en modern, en kaliteli ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine veriyoruz. Mevcut ürünlerimizi başarılı bir şekilde montajını ve kurulumunu yaparak müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Elektronik, insan hayatının konforunu ve kalitesini yükseltir. Bu, başarılı işçilik ve kaliteli ürün ile gerçekleşir. Firmamız bunların her ikisini bünyesinde bulundurmakta, uzman kadrosuyla hizmet verdiği alanda en yeni ve en başarılı ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetini ve güvenini esas alır. Bunun için uygulamalarını tam zamanında bitirip teslim etme konusunda son derece hassas davranır. Yaptığı işlerin arkasında durarak güven verir. Müşterilerinin yıllar boyu kullanabileceği çözümlere imza atar. Hızlı servis ayrıcalığıyla evlere ve işyerlerine en acil biçimde destek ulaştırarak teknolojinin bütün imkanlarından müşterilerinin faydalanabilmesine aracı olur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR