• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbull Manavı

Adres :

Aşağıkayabaşı Mah. Gazeteci İsmet Sayın Cad. Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Topbasan - Arife Topbasan

E-Posta Adresi :

5452284012@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 326 99 03

Whatsapp 2:

0 (545) 228 40 12
İstanbull Manavı Firmamız niğde en yakın manav,niğde alo manav hizmeti,niğde asma yaprağı satışı,niğde yerli çilek satışı,niğde ev yapımı salça satışı,niğde taze meyve sebze satışı,niğde aşeren manavı,niğde toptan domates satışı,niğde toptan meyve sebze satışı,niğde meyve sebze toptancıları, vb alanda hizmet vermekteyiz.
İstanbull Manavı firması olarak Manav sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
İstanbull Manavıolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.İstanbull Manavıolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR