• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Itır El Yapımı Doğal Sabun

Adres :

Cumhuriyet Mah. 340. Sok. No: 24 Kat: 3 Daire 6 Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Olgu Aydoğmuş

E-Posta Adresi :

kemalolgu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 474 19 83

Temizliğin insan için önemini hepimiz biliyoruz. Temizliğin en iyi şekilde yapılması için de kullanılan temizlik ürününün hem mikroplara karşılı etkili hem de sağlığımız açısından risksiz olması gerekir. Sabun temizlik ürünlerinin başında gelen maddelerden biridir. Kullanımı kolay, ulaşılabilirliği yüksek, maddi açıdan uygun ve sağlığımıza getirebileceği zararın minimum düzeyde olması hasebiyle hayatımızda önemli bir çerçevede yerini almıştır.

Sabunun kullanım alanı direkt cildimiz olduğu için dikkatli olunması gereken bir konudur. İnsan sağlığına zararlı olan maddelerin sabunun içerisinde bulundurulması demek bizlerin tehlike altında olması demektir. Bu yüzden biz Itır El Yapımı Doğal Sabun firması olarak zararlı kimyasal maddelerden uzak olarak doğal maddeler ve tamamen doğal üretim koşullarında üretim yapmaktayız. Üretim alanlarımızın temiz olmasına son derece titizlik göstermekteyiz. Ham maddelerimizin doğal kaynaklardan temini esnasında her zaman en kaliteli maddeleri kullanıyoruz. Üretimin ilk aşamasından itibaren siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar tamamen kontrolümüz dahilinde olan ürünlerimizde herhangi bir değişme olmamaktadır.

Muğla alışveriş sektöründe yerini almış ve yıllardır kaliteli hizmet sunan işletmemiz her daim sizin görüşlerinizi ilke edinmiş durumdadır. Ürünlerimiz üretildikten sonra steril koşullarda paketlenip sizlere ulaşmak üzere özenle korunmaktadır. Doğal alanından sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için her türlü imkanlarımızı seferber ediyoruz. Doğal ve kaliteli temizlik sağlayan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Deneyimli personelimiz ve işçilerimizle sizlerin her daim hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR