• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzabel’s Nail Bar

Adres :

Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. İnnovia Çarşı No: 5 Dükkan: 107 Ispartakule İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Birdal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 266 83 36

Whatsapp 2:

0 (530) 457 28 22

İzabel’s Nail Bar adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesinin ve İstanbul güzellik merkezi sektörünün bir üyesidir. Siz değerli müşterilerimizin kendinizde daha güzel, daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını istediğiniz ne varsa bize söylemeniz yeterli. En doğal ve yenilikçi yöntemlerle tamamen insan sağlığına uygun bir şekilde size istediğiniz görünümü kısa sürede vaat ediyoruz.

Önce bakım sonra güzellik anlayışı ile hareket eden firmamızda her zaman siz kıymetli müşterilerimizin sağlığı da bizim için büyük önem teşkil ediyor. Günlük hayatta birçok nedenden dolayı yıpranan bedeninize uygun fiyatlı ve zamanınızdan çalmayan yollarla bakım yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bakımlı rengarenk tırnaklar, daha parlak görünüme sahip bir cilt, solgunluğunu geride bırakmış dudaklar ve tel tel ayrılıp uzunluğu ile kendini gösteren kirpikler… Siz kendiniz için neyi uygun görüp istiyorsanız biz de elimizdeki tüm imkanlarla onu size sunmaya çalışıyoruz.

Güler yüzle ve müşteriyle birebir ilgili personellerimiz ile kendinizi evinizde çay içiyor rahatlığında hissedeceksiniz. Hizmet gördüğünüz süreyi sizin için daha kısa ve keyifli hale getirmek için de uğraşan çalışanlarımız çok saygılı, işini severek yapan ve iletişimi kuvvetli kişilerdir. İşimizi kurarken gösterdiğimiz özeni çalışanlarımızı seçerken de gösterdik bu nedenle bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. Bünyemizdeki herkes işinin eğitimini almış tecrübeli insanlardır.

Siz de hayatınızı renklendirmek, bakımlı bir cilde kavuşmak istiyorsanız kapımız size sonuna kadar açık.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR