• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzel Emlak

Adres :

17 Eylül Mah.hacı İsa Mescit Sokak No1: 8 Bandırma Balıkesir Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Betül Turna

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

turnabetul67@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 300 82 98

Whatsapp 2:

0 (541) 300 82 98

Whatsapp 3:

0 (530) 300 82 98

İzel Emlak olarak, yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti sağlamak için buradayız. Yüksek müşteri memnuniyeti ile sektördeki diğer emlak şirketleri arasından hızla sıyrılarak adından sıkça söz ettiren firmalardan biri olmaktayız. Siz müşterilerimizi güler yüzlü ve anlayışlı personellerimizle dinliyor, anlıyor ve bol seçenekli alternatifler sunuyoruz. Şirket olarak nihai amacımız doğru müşteriye, doğru gayrimenkulü en uygun fiyatla sunarak yüksek müşteri memnuniyeti ile buluşturmaktır.

Balıkesir emlak sektöründe, müşteri odaklılık ilkemiz ile hareket ederek siz değerli müşterilerimiz için en doğru tercihi sağlamaktayız. Deneyimli ve alanında uzman personellerimiz ile görüşmelerinizde sizi dinleyerek sizin için en uygun seçenekleri sunmaktayız. İşimizi sadece satış veya kiralama aşaması olarak tanımlamıyoruz, müşterimizin seçtiği gayrimenkulde doğru tercih yaptığından emin olmasını ve yüksek müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Müşterilerimize en hızlı ve pratik şekilde, ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimize, doğru uzman incelemesi hizmeti eşliğinde yüksek kalite standartları ile buluşturuyoruz. Müşterilerimizin her zaman görüş ve önerileri dikkate alınarak, en doğru ve tutarlı hizmeti sağlıyoruz. Güven temelli olarak inşa ettiğimiz müşteri ilişkilerimiz ile sektörde en iyi firmalar arasında gösterilmekteyiz.

Her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet kalitemiz ile her zaman sizin yanınızdayız. En iyi hizmeti en uygun fiyat garantisi ile değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Siz de müşteri memnuniyetli odaklı hizmetimizden yararlanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR