• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzklas Perde

Adres :

Doğanay Mah. Saim Çıkrıkçı Cad.no: 170/a Yeşilyurt Karabağlar İzmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal İzzetoğlu

E-Posta Adresi :

izklas@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 660 72 90

Whatsapp 2:

0 (531) 660 72 90

Whatsapp 3:

0 (505) 621 13 92

Whatsapp 4:

0 (543) 773 84 71

Yaşam alanlarının güzel görünmesi ve iç alanları korumak amacıyla kullanılan perdeler farklı sistem, model ve tasarımlarda üretilmektedir. Firmamız sizlere bu farklı çeşitleri en geniş ürün seçenekleri ile sunabilmektedir. Evlerinizde bulunan pencereler için kullanabileceğiniz birbirinden güzel perde modellerini ve tasarımlarını sunabilmekteyiz. Geniş mağazamızda çok sayıda ürünü sizlere sunmakta ve kataloglarda onlarca model ve tasarımı sizlere sunabilmekteyiz.

Perde konusunda yıllardır başarılı çalışmalar yapan firmamız sizlere en güzel perde türlerini ve çeşitlerini sunabilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile mağazamızda sizlere en güzel perde modellerini sunmaktayız. Konusunda uzman olan firmamız perde çeşitleri açısından oldukça geniş mağazasında sizlere en başarılı hizmetleri sunarak tül perde, stor perde ve zebra perde çeşitlerini sunmaktadır.

İzmir alışveriş sektöründe perde alanında çalışmalarını yürüten firmamız en güzel stor perde modellerini sizlere sunmaktadır. Farklı renklerde ve tasarımlardaki çok sayıda stor perde çeşidi mağazamızda sizlere beklemektedir. Ayrıca tül perde için çok sayıda model ve tasarım bulunmaktadır. Çok tercih edilen zebra perde ve fon perdeler için de geniş model ve tasarım seçeneklerini sunmaktayız.

Evlerinizin dekorasyonuna en uygun olacak perde çeşidini bulmanız ve istediğiniz tasarım ile modellere ulaşmanız mağazamızda mümkündür. En güzel ve farklı renklerde perde çeşitlerini sizlere sunmaktayız. Her zaman en kaliteli ürünleri sizlere uygun fiyatlarla sunmakta ve en güzel tasarımları sizlere ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR