• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Özel Sonbahar Aşkım Huzurevi Ve Yaşlı Bakım Merkezi

Adres :

Aydınlıkevler Mah. 6782 Sok. No: 42/1 İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aysel Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sonbaharaskimhuzurevi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 697 18 40

İzmir Özel Sonbahar Aşkım Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Huzurevi ve yaşlı bakım merkezimizde bilgi ve birikim sahibi kadromuzla hizmet vermekteyiz. İzmir hizmet sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla %100’e yakın memnuniyet sağlamaktayız. İşimizi severek ve özenle yapmamız sayesinde bakımını ve sorumluluğunu üstlendiğimiz bireylerin merkezimizde güvenle kalmasına yardımcı olmaktayız.

Huzurevi ve yaşlı bakım merkezimiz tam donanımlıdır. Yüksek kapasiteye sahip olması sayesinde yaşlılar ve bakıma ihtiyaç duyan bireyler için kolaylıkla hizmet vermekteyiz. Yaşlı bakım merkezimiz özel olarak tasarlanmıştır. Kişisel kullanım alanlarıyla birlikte ortak kullanım alanları bulunmaktadır. Ortak kullanım alanları arasında bahçemiz de yer alır. Bakım merkezimizde kalan bireyler gün içerisinde bahçeye çıkarak temiz hava alabilir, bahçede vakit geçirebilir. Aynı zamanda kapalı ortak kullanım alanları da bulunmaktadır. Kapalı kullanım alanlarında çeşitli aktiviteler gerçekleştirilir. Televizyon programlarını seyretmek, el işi yapmak, çeşitli hobilerle ilgilenmek ya da oyunlar oynamak mümkündür.

Bakım merkezimizde sağlık görevlilerimiz bulunmaktadır. Yaşlı bireylerin sağlığı ve güvenliği kontrol altında tutulur. Yemek saatleri ve ilaç saatleri düzenlidir. Bizler her zaman plan ve program halinde hareket etmekteyiz. Bakım merkezimizde temizliğe ve düzene önem veriyoruz. Her zaman daha iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştiriyor, işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Sizler de huzurevi ve yaşlı bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilir, bakım merkezimizi ziyaret edebilir ve tercihinizi güvenle yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler