• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İzmir Su Arıtma Sistemleri

Adres :

Çarşı Mahallesi Bahattin Şeker Caddesi No: 33/b Bilecik » Pazaryeri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Çalım

E-Posta Adresi :

calimetin@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (549) 309 35 00

Whatsapp 2:

0 (544) 297 35 00

İzmir Su Arıtma Hizmetleri, bimilyonnokta.com üyesidir. Günümüzde sağlıklı suya ulaşım noktasında en kolay yöntem su arıtma cihazı kullanmaktır. Evlerimizde, iş yerlerinde sağlıklı suya kaliteli ve hızlı bir şekilde kavuşmak hepimizin ihtiyacıdır. Firmamız olarak son teknoloji su arıtma cihazlarımızı evlerinize e işyerlerinize sizlerin uygun olduğu vakitlerde önceden arayarak getiriyoruz ve ücretsiz olarak kuruyoruz.

Günümüzde su arıtma sektörü en parlak sektörlerden birisi olarak görülmektedir. İçme suyunda bulunan zararlı kimyasalların insan vücuduna birçok olumsuz etkisi bulunmaktadır. Halkımızın sağlığını önemsemeyi ve onları sudaki zararlı kimyasallardan korumayı üstümüze vazife edindik. Bilecik su arıtma sektöründe faaliyet gösteren firmamız su arıtma cihazı satış ve kurulumu yapmaktadır. En son bilimsel çalışmalar sonucu üretilmiş filtrelerimizle musluğunuzdan akan suyu bakteri ve virüslerden arındırarak siz değerli müşterilerimizin evlerinde veya işyerlerinde ulaşmasını sağlıyoruz. Bu sebeple cihazlarımızın filtreleri her altı ayda bir değiştirilmektedir.

Vücudun ihtiyacı olan günlük su miktarını tüketmek sağlıklı yaşamak için gereken temel gerekliliklerden biridir. Vücudumuzun % 55 i ila % 75’i arası kısmı sudan oluşmaktadır. Hayatımızın daha sağlıklı olarak devam etmesi için suyun önemini artık hepimiz biliyoruz. İçtiğimiz suyun kalitesi yaşam konforumuzun kalitesiyle yakından alakalıdır. Firmamız, suyunuzu ideal su haline dönüştürerek ihtiyaç duyduğunuz lezzetli ve sağlıklı suya her an ulaşabilmenizi sağlıyor. Ekonomik bir şekilde sağlıklı bir yaşama kavuşurken sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR