• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jasmine Master Beauty

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mah. Reşadiye Cad.no: 1 Kat: 2 Fatsa/ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Usta

E-Posta Adresi :

jasmineMasterbeauty@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 541 03 52

Jasmine Master Beauty olarak ordu fatsa lazer epilasyon salonu,ordu fatsa lazer epilasyon fiyatları,ordu fatsa lazer epilasyon işlemleri,ordu fatsa protez tırnak uygulaması,ordu fatsa manikür pedikür salonu,ordu fatsa profesyonel cilt bakımı,ordu fatsa ipek kirpik uygulaması,ordu fatsa ipek kirpik bakımı,ordu fatsa bölgesel zayıflama işlemleri,ordu fatsa en iyi lazer epilasyon salonu,ordu fatsa en yakın lazer epilasyon salonu, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Güzellik ve bakım işlemleri geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde kendine has tarzı ile talep görmüş, daha güzel ve bakımlı görünüme kavuşmak için birçok farklı uygulama yapılmıştır. Günümüzde de gelinen noktada hala yapılmaya devam edilmekte ve kaliteli ve güzel bir yaşam için emek harcanmaktadır. İşte bizlerdeJasmine Master Beauty olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu bu bakım ve güzellik uygulamalarını gerçekleştirmekte, profesyonel bir hizmeti sizlere aktarmaktayız.

Jasmine Master Beautyolarak Ordu ilinin merkezinde yer alan işletmemizde sizlere gerekli bakım ve güzellik uygulamalarını uygulamaktayız. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler kapsamında kaliteli, modern, teknolojik, eşsiz, hızlı, etkili, uygun fiyatlara sahip olan ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşımla hizmetler verilmesi neticesindeOrdu güzellik merkezialanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve seçkin bir işletme haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özel konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kaliteye sahip olan hizmetlerinJasmine Master Beautyolarak sizlere ulaştırılması için büyük bir çaba göstermekteyiz.

Güzellik merkezimizde sizlere kaş tasarım işlemleri, kirpik tasarımı işlemleri, cilt bakımları, maskeler, kürler, makyaj uygulamaları, epilasyon ve daha birçok farklı bakım işlemlerini sizlere uygulamaktayız. İşlemlerimizde en kaliteli ürünleri kullanmakta, temiz ve steril koşullar altında bu hizmetleri vermekteyiz.Jasmine Master Beauty olarak sizlerde bizleri tercih edebilir, kaliteli ve yüksek standartlı hizmetlere erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR