• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Jix Town

Adres :

Bedir Mah. Ataseven Cad. Kent Plaza -1 Konya Selçukludoğuş Mah. Kumköprü Cad. Malazgirt Apartmanı267/b Karatay Konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Çıkmaz - Mahmut Süzen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (553) 283 40 40

Whatsapp 2:

0 (551) 426 92 07

Whatsapp 3:

0 (553) 283 40 40

Whatsapp 4:

0 (551) 426 92 07

Kişisel bakım her birey için her yaşta gereken bir husustur. Sürekli olarak insanlar iletişim halinde olduğundan karşı tarafın odak noktası olmak ve etkili bir iletişim için izlenim önem arz eder. Özellikle de saçların ve sakalların erkekler için etkisi oldukça büyüktür. Bunun için de doğru olarak yüz tipine uygun uyarlanan kesimler tercih edilmelidir.

Çeşitli erkek kuaförler hizmet verirken erkeklerin güvenle saçlarını ve sakallarını emanet edebilecekleri kurumlardan faydalanmak hanımlarınki kadar önem arz eder. Bunun içinde alanında uzman olan deneyimli olan ekip üyelerimiz ile birlikte sunduğumuz hizmeti müşterilerimizin isteklerine ve dileklerine bağlı olarak şekillendirerek sunuyoruz.

Kolaylıkla erişilen hizmetimizden faydalanırken güler yüzlü ekip üyelerimiz her daim gereken ilgiyi gösterir. Diğer yandan uzman eki üyelerimize yardımcı olan uzman ekipman desteğimiz ile müşterilerimizin istedikleri görünüme ulaşmasına gereken önem ve özveri ile olanak sunmaktayız.

Konya Selçuklu Jix Town adı ile sunduğumuz hizmetimizi müşterilerimizin ayağına getirmiş bulunmanın verdiği keyifler her yaştan kişi için hizmet veriyoruz. Erkek kuaförlüğü oldukça önem arz ettiğinden bu bilinçle iş başı yapmış bulunuyoruz. Saç ve sakal ile sınırlı olmaksızın gereken erkek bakımını da isteğe balı gerçekleştiriyor olmamız ile daha fazla alana yayılıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Hiçbir daim yerimizde saymadan daha ileriye kendimizi aşırken içeriğimizi müşterilerimizin istekleri çerçevesinde meydana getirme ile birlikte daha fazla kişiye ulaşmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR