• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaan Ferforje Demir Doğrama

Adres :

Erenler Mahallesi Güney Mobilyacılar Sanayi Sitesi No: 281 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Navdar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osmannavdar54@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 393 50 31

Whatsapp 2:

0 (507) 198 24 29

Kaan Ferforje Demir Doğrama Türkiye’nin en fazla üye sayısına sahip ticari ağı olan birmilyonnokta.com üyelerinden biri olarak Sakarya ferforje ve metal dekorasyon alanında müşterilerinin farklı hizmetlerine cevap vermektedir. Bahçe kapısı, çelik çatı imalat, uygulama, bakım ve tamir konularında uzmanlaşmış işletme, özellikle süslü ve işlevsel bahçe kapıları konusunda çok geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

Raylı, sürgülü, kanatlı veya tek parça açılan, elektrikli veya manuel kapıların imalatını ve montajını gerçekleştiren işletme, müşterilerinin isteklerine göre farklı desen ve renk seçeneklerini başarıyla kâğıt üzerinden gerçek hayata taşıyabilmektedir. Bahçe kapısı imalatında da bütün inşaat işlerinde olduğu gibi en önemli noktalardan biri ölçü almaktır. Hatalı alınan ölçüye göre inşa edilen kapı ve destek elemanlarının yerleşecekleri noktaya uymama veya ufak gelmeleri, üretimin baştan yapılmasını gerektirecek kadar ciddi sıkıntılara yol açabilmektedir.

Apartman, site, geniş bahçeli villa ve çiftliklerin kapılarında tercih edilen raylı kapıların ve destek elemanlarının uzun süreli yoğun kullanımlara uygun, zaman içerisinde gevşemeyecek ve kapının yerinden çıkmasına yol açmayacak şekilde üretilmesi gerekmektedir. Bu noktada hem ölçülerin alacak hem de üretimde yer alacak personellerin bu konularda bilinçli, dikkatli olması büyük önem taşımaktadır.

Kaan Ferforje Demir Doğrama müşterilerine tecrübeli elemanları ile en kaliteli hizmeti en uygun maliyetle sunmak adına Adapazarı’nda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sadece bahçe kapıları değil, her türlü demir işçiliği ve kaynak gerektiren, çatı sistemleri ve farklı kapı türleri konusunda müşterilerinin taleplerini beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler