• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaan Parke

Adres :

İnkılap Mah. Küçüksu Cad. No: 69/a Ümraniye İstanbul Dudullu Şube : Altın Şehir Mah. Natoyolu Cad. No : 16 /a Dudullu İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Temür

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@kaanparke.com

Whatsapp 1:

0 (537) 365 67 82

Whatsapp 2:

0 (537) 365 67 82

Kaan Parke olarak İstanbul ahşap dekorasyon alanında 2001 yılından bu yana kalitenin ve güvenin adresi olan firmamız, her geçen gün kendini geliştirerek yoluna devam ediyor. İşimizi büyük bir heyecanla yapıyoruz ve yaşam alanlarını adeta yeni baştan yaratmaktan zevk alıyoruz. Zemin ve yer döşemeleri çeşitlerimizle sektör içerisinde kendimizi sürekli geliştiriyor, en son uygulama ve ürünleri sistemimize dâhil ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermeye çalışıyoruz. Teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor, çağımızın gereklerini yerine getiriyoruz. Farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara büyük hassasiyet gösteriyor, başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyoruz.

Zemin ve yer döşemelerinde verdiğimizi hizmetlerde ihtiyaca en uygun ürünü sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz içerisinde her mekâna, her tarza ve yaşam koşullarına uygun seçenekler mevcuttur. Bunların gerek satışını gerekse uygulamasını başarıyla yerine getiriyoruz. Bütün uygulamalarımızda kaliteli malzemeler kullanarak kazancı ve güveni arttırıyoruz. Ömürlük ürünlerle müşterilerimizi buluşturarak mekânlarında uzun yıllar ilk günkü şıklığı ve zarafetinde kullanılmaya devam edecek ürünler sunuyoruz.

Sektörümüzde lider bir marka olma vizyonuyla çıktığımız yolda müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında karşılamaya çalışıyoruz. İstenilen tarzda ve kalitede uygulamaları hazırlayarak her defasında şaşırtıyoruz. Müşterilerimizi aldıkları hizmetler konusunda bilgilendiriyor, bütün sürecin büyük bir şeffaflık içerisinde yürütüyoruz. Her zaman güvenilir bir firma kalma ve sürekli gelişim içinde olma felsefesiyle çalışıyoruz. Kurumsallığa uygun çözümler üretiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR