• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kahramanmaraş Yeni Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Adres :

Necip Fazıl Mah. 50033 Sok. No: 12 Onikişubat Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

yeniumut2021@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 578 48 40

Whatsapp 2:

0 (534) 578 48 20

Her bireye lazım olan eğitimi en kaliteli ve düzgün veren firmamız sizlere yenilikçi eğitim sistemi ile hizmet vermektedir. Her yaşa uygun programlarımız ile sizlere en güzel eğitimi vermekteyiz. Tarih boyunca yaşadıklarımız bizlere eğitimin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir. Eğitimli insanlar toplumları her zaman daha ileriye götürmeyi başarmışlardır.

Eğitimsiz insanların ise her dönemde toplumlara zarar vermişlerdir. Bizlerde işletme olarak eğitimin önemini çok iyi bilmekte ve eğitimin hakkını vererek hizmet etmekteyiz. İnsanlara ne kadar önemli bir hizmet vermekte olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

Seviye seviye vermiş olduğumuz eğitimler tüm dünyada uygulanan kaliteli eğitimlerdir. Her yaşa uygun oyunlarımız hem eğlendirmekte hem güldürmekte hem de bir şeyler öğretmektedir. Tüm öğrencilerimiz bu sayede hem eğlenmekte hem de kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmektedir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimi yaşadığımız toplumu ileriye götürecektir. Kaliteli eğitim alan çocuklarımız bizlere ilerde daha iyi yaşama şansı vereceklerdir. Erken yaşlarda çok güzel eğitim alan insanlar ilerde işini kaliteli yapan insanlara dönüşecektir.

Kahramanmaraş eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmamız eğitimli ve donanımlı kadrosu ile öğrencilerine harika bir eğitim vermektedir. Uzman kadromuz işini iyi yapan ve öğrencilere alması gereken eğitimleri veren bir eğitim sistemini benimsemişlerdir. Ekibimiz öğrencilerine kendi çocukları gibi sahip çıkmakta ve onlara en güzel eğitimleri vermektedirler. Her bir personelimiz daima kendini geliştirerek çok daha kaliteli eğitim vermek için çabalamaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR