• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kahvealtı Kafe

Adres :

Yayla Mahallesi Yay Meydanı Caddesi No: 1-3 Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Tercan

E-Posta Adresi :

kahvealti@outlook.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 315 42 65

Whatsapp 2:

0 (532) 315 42 65

Bir kafeteryadan beklentileriniz ne olursa olsun mutlak şekilde öncelikle kaliteli ürünler sunması ve elit bir ortamda nitelikli bir hizmet sağlanması gereklidir. Ancak bu şekilde ister tek başınıza ister sevdikleriniz ile bu kafeteryada güzel zamanlar geçirebilir ve tereddütsüz şekilde tüketim sağlayabilirsiniz. Bu nedenle İstanbul gibi binlerce alternatifin yer aldığı bir kentte özellikle Şişli ilçesinde sizlere kafeterya kültürünü çok daha özel bir hale getirecek şekilde hizmet veriyoruz. İşletmemiz aslında bir kafeterya olmaktan çok catering hizmetleri sağlayan özel bir işletme yapısı ile hizmet vermektedir.

Kahvealtı Cafe işletmesi sayesinde İstanbul catering sektörü içerisindeki en doğru seçimi gerçekleştirebilirsiniz. İşletmemiz özellikle toplu siparişlerin gerçekleştirilmesi ve daha özel ürünler talep edilmesi için sizlere hizmet vermektedir. Bir yeme içme eğlence işletmesi olmamız ile birlikte fastfood sektöründe de yer alarak sizlere birçok özel ürün ile hizmet veriyoruz. Ürünlerimiz arasında kişiye özel yaş pasta, düğün pastası, toplu börek siparişleri, baklava siparişi, Bayram baklavası, kilo ile pasta, butik pasta ürünleri ve kuru pasta ürünleri gibi seçenekler bulunuyor.

İşletmemiz tarafından sunulan ürünler özellikle yoğun hizmetler sunan işletmeler için tercih edilen ve organizasyonlar için tercih edilen ürünlerdir. Bu nedenle genellikle kafeterya işletmeleri ve otel gibi birçok işletme pasta ve tatlı siparişlerini işletmemiz üzerinden temin etmektedir. Hem görsel olarak hem de lezzet olarak özel tasarımlar ile sizlere sunulan pasta ve tatlı ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve uygun fiyatlı seçenekler oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR