Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kale Optik

Adres :

Eski Edirne Asfaltı, Sultançiftliği Mahallesi, No 565/c (medigold Sultan Hastanesi Karşısı Tramvay Çıkışı)sultangazi/istanbul İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Yılmaz

E-Posta Adresi :

mesutylmz52@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 372 22 77

Göz, canlıların beş duyu organından birisi ve en hassaslarından bir tanesidir. İnsanlar dünyayı gözleri yardımıyla daha rahat algılar ve güzellikleri seyretme, hayatlarını idame ettirme fırsatı bulurlar. Fakat bütün uzuvlarda olduğu gibi gözlerde de zaman zaman sağlık sorunları ortaya çıkar. Kimi zaman doğuştan da gelen görme bozuklukları hayatın farklı kademelerinde de ortaya çıkar. Sağlık teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmeler sonucu günümüzde görme kalitesini büyük oranda arttırmak mümkün hale gelmiştir. Bunun için gözlükler ve lensler geliştirilmiş ve kullanıma açılmıştır. İstanbul Sultangazi’de faaliyet gösteren Kale Optik firmamızla bizler uzun yıllardır siz kıymetli hastalarımızın dertlerine çözüm ortağı oluyor, yaşam kalitenizin arttırılması için çözümler üretiyoruz.

İstanbul sağlık sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak yola çıktığımız günden bu yana dinamik yapımızla fark yaratıyoruz. Çünkü bulunduğumuz sektörde araştırma geliştirme faaliyetleri aralıksız sürmekte, her gün yeni ürünler ve yeni teknolojiler ortaya çıkmakta, çok daha ileri düzey ürünlerle kişilerin göz sağlığı sorunlarına çözüm üretilmektedir. Bizler bütün bunları yakından takip ediyor, en son teknolojileri oldukça kısa süre içinde işletmemize taşıyarak kullanımınıza sunuyoruz.

Kale Optik olarak alanında gerekli eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, işini özveriyle yapan bir kadroya sahibiz. Uzman kadromuzla birlikte sektörün en başarılı markalarıyla iş birliği yapıyor, markaların en yeni ve en fazla tercih edilen ürünlerini stoklarımıza taşıyor, her ihtiyacı rahatlıkla karşılıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR