• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalender Ticaret

Adres :

Habibler Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi No: 89/cc Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vural Eken

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 269 19 19

Whatsapp 2:

0 (544) 516 37 57

Antalya ilinde hizmet vermekte olan Kalender Ticaret isimli firmamız birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan firmalardan bir tanesidir.

Antalya temizlik sektöründe hizmet veren Kalender Ticaret isimli firmamız, büyük şirket ve kuruluşlara toplu temizlik ürünü satışı yapmaktadır. Havlu kâğıt, tuvalet kâğıdı, karton bardak, havlu kâğıt peçeteliği, temas gerektirmeyen sensörlü kâğıt havlu peçeteliği gibi pek çok ürünün satışını yapmaktadır. Bunun yanı sıra dezenfektan istasyon standı, sıvı el ve cilt dezenfektanı, sıvı deterjan, sensörlü sıvı el sabunluğu gibi ürünlerin de satışını yapmaktadır. Ürünlerimiz oldukça hijyenik ortamlarda muhafaza edilmektedir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Rakip firmalara göre oldukça uygun fiyatlara sahip olan firmamız, toplu alımlarda satış yapılan kişiye yardımcı olmak amacıyla biraz daha indirim yapabilmektedir. Geniş ödeme yelpazemiz sayesinde müşterilerimize ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Fazla adet ürün alışlarında bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Stok sayımı yapılıp, siparişinize göre ürün ekleme yapabilmekteyiz. Sizi mağdur etmek ya da bekletmenize sebep olmak en son isteyeceğimiz şeydir.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, bütün hizmetlerini siz müşterilerinin avantajına olacak şekilde vermektedir. Siz müşterilerinin isteklerine göre yatırımlarını yapmaktadır. Sizin istek, arzu ve şikayetleriniz dikkate alıyoruz. İsteklerinize göre kendimizi geliştiriyoruz. Temizlik sektöründeki her yeni ürünü takip ediyor, bu ürünleri firmamıza kazandırıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR