• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaleönü Pastırma

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Kaleönü Caddesi No: 10/a Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kubilay Babacan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kaleonupastirma@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 724 38 38

Şarküteri alanında hizmet vermekte olan Kaleönü Pastırma birmilyonnokta.com un üyesidir. Kayseri yeme içme ve eğlence sektöründe pastırma ve sucuğun her zaman önemli bir yeri vardır. Kayseri denince ilk akla gelen yiyecek kuşkusuz mantı ve pastırmadır. Firma olarak sunduğumuz hizmetler arasında sucuk, mantı, pastırma, zeytin, kavurma, peynir satışlarımızı sayabiliriz. Saydığımız ürünlerin kilo ile satışını yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman en temel prensibimiz olarak kabul edip bu şekilde çalışarak müşterilerimizin güvenini de zaman içinde sağlamış oluyoruz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile sektörde önde gelen firmalardan biri haline geldik.

Firmamız ürünlerini üretirken tüm temizlik kurallarına bütünüyle uymaktadır, üretimde teknolojiden azami oranda yararlanmaktadır. Pastırma yapımında kullanılan et çok önemlidir, özellikle sığır etinden yapılan pastırmalar en sağlıklı ve lezzetli olanlardır. Sığırın omuz, kürek ve sırt tarafındaki etlerden yapılan pastırma en kaliteli pastırma olarak bilinir. Pastırma yapmak uzun süreli bir çalışmayı gerektirir. Çünkü kesilen etler sürekli dinlendirilmekte, güneşte kurutulmaya bırakılmaktadır. Tüm bu süreçleri yöneten ekibimiz deneyimli ve tam donanımlı gıda mühendisleridir.

Gıda sektöründe güven duyulan bir firma haline gelmemiz için yıllardır verdiğimiz çaba ve emek sonucunda müşterilerimizin güvenle alışveriş yaptığı, devamlı müşterilerimizin olduğu bir duruma geldik. Bu başarının sürekli hale gelmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Firmamızın bir marka haline gelmesi için emin adımlarla ilerliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR