• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalite Oto Yıkama

Adres :

Şevket Sümer Mah 5934 Sok No 47/a Barış Parkı Yanı Akdeniz Mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Erdoğan

E-Posta Adresi :

muro6356@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 841 98 33

Kalite Oto Yıkama Firmamızmersin akdeniz iç dış oto yıkama,mersin akdeniz köpüklü oto yıkama,mersin akdeniz detaylı iç dış oto yıkama,mersin akdeniz oto boya koruma,mersin akdeniz oto motor koruma,mersin akdeniz oto yıkama firmaları,mersin akdeniz oto yıkama fiyatları,mersin akdeniz en yakın oto yıkamacı ,mersin akdeniz oto kuaför firmaları,mersin akdeniz en yakın oto kuaför,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Zamanla kirlenen aracınızı ilk günkü görünümüne getirmek için uygun fiyatlara; pasta cila, boya koruma, detaylı iç temizlik,, jant temizleme ve motor koruma uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Oto kuaför uygulamalarımız randevu sistemi ile çalışması nedeniyle sıra bekleme, gecikme ya da herhangi bir aksilik söz konusu olmayacaktır. Detaylı iç temizlik anti bakteriyel olarak yapılmaktadır. Araçtaki kötü kokular, alerjiye neden olan toz ve bakteriler temizlenir.
Ayrıca Seramik kaplama uygulaması da yapılmaktadır. Seramik kaplama aracınızın boyası üzerinde bir tabaka oluşturarak çizilmelere, oksitlenmelere, paslanmalara karşı korur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR