• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kanyon Cafe Yöresel Ürünler

Adres :

Fatih Mah. Cumhuriyet Meydanı No: 12/b Pınarbaşı Kastamonu Kastamonu » Pınarbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Çelik

E-Posta Adresi :

mehmetmuhtar3776@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 871 06 37

Whatsapp 2:

0 (530) 871 06 37

Kanyon Cafe Yöresel Ürünler olarak Kastamonu Pınarbaşı’nda faaliyet gösteren işletmemiz, eşsiz lezzetleri ve doğal ürünleri ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Kastamonu pasta ve pastane sektöründe ilk günden bu yana kaliteli çözümler üreten işletmemiz, geniş hizmet yelpazesiyle her ihtiyaca profesyonel çözümler üretiyor. Müşterilerimizi özledikleri organik, doğal ve eşsiz lezzetlerle buluşturuyoruz.

Beslenme, insan hayatının temel gereksinimizdir. Fakat sağlıklı beslenme apayrı bir öneme sahiptir. Günümüzde her şeyin fabrikasyona dönüştüğü alanda insanlarımızın organik ürünlere ulaşması nerdeyse imkânsız hale gelmiştir. İşletme olarak alanımızda bu boşluğun farkındayız. Bunun bilinciyle çalışmalarımızı sürdürüyor, en doğal ve en lezzetli gıdaları tercihe sunuyoruz. Müşterilerimizin hayal ettikleri lezzetlere aracılık etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Benzersiz uygulamalarımız ve geniş ürün yelpazemiz ile markalaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmanın gayretiyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızda bölgemizin en çok tercih edilen yeme içme eğlence yeri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bunu kendimize motivasyon kabul ediyor, hep daha iyiyi sunabilmek adına bulunduğumuz noktayı yeterli görmeyerek hep daha iyi olmaya çalışıyoruz.

Pınarbaşı doğal gıda ürünleri, köy ürünleri satışı, yöresel ürünler satışı, doğum günü kutlama mekanları, özel gün kutlama mekanları, gözleme çeşitleri, kestane balı satışı, çekme helva satışı ve daha onlarca farklı hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Geleneksel ve yöresel lezzetlerimiz en doğal, en lezzetli halleriyle tercihe açıyor, uygun fiyat avantajlarımızla müşterilerimize takdim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR