• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaptan Grup Psikoteknik

Adres :

Beştepe Mah. Meriç Cad. No: 54/a Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 816 18 66

Whatsapp 2:

0 (532) 286 86 38

Kaptan Grup Psikoteknik firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara eğitim sektöründe hizmet veren firmamız Kaptan Grup Psikoteknik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet ticari araç kullanımı için kesinlikle alınması gereken psikoteknik belgesidir. Bu belge ticari araç kullanacak bireylerin insan kaynaklı oluşacak trafik kazalarını asgari seviyeye düşürmek ve sürücülerin trafikte ki hız kontrolü gibi unsurlara tepkilerini ve davranışlarını ölçmek için uygulanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz psikoteknik hizmeti sonrası oluşan raporda refleks, algı ve muhakeme gibi durumlarım ölçülmesidir. Aynı zamanda test sırasında sizlere dikkat testi, koordinasyon testi, muhakeme testi, seçici dikkat testi, hız mesafe tahmin testi, çarpışma tahmin testi, görsel algı bellek testi, görsel süreklilik testi, çevresel görsel görüş testi, tepki hızı testi ve trafiğe ilişkin görüş testi olmak üzere 12 tane testi sizlere uygulamaktayız. Uygulanan bu testlerin temel amacı ise insan hatası ile oluşabilecek trafik kazalarını en aza indirmektir.

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetleri de en uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaya özen göstermekteyiz. Sizde firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız firmamıza gelebilirsiniz veya diğer irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR