• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kara Kedi Veteriner Kliniği

Adres :

Yayla Mahallesi Vatan Caddesi Kafkale Evleri2. Etap B-blok No: 22/a Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Hasırcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

vet_suleyman@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 965 32 44

Whatsapp 2:

0 (506) 965 32 44

Kara Kedi Veteriner Kliniği olarak İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman, eğitimli ve deneyimli personellerimizle İstanbul evcil hayvan sektöründe başarılı çözümlere imza atıyor, uygulamalarımızı her geçen gün daha da ileriye taşıyarak en yakın arkadaşlarımız olan evcil hayvanlarınıza daha iyi bir yaşam sunmak için çalışıyoruz.

Klinik olarak evcil hayvanlarınızın bütün ihtiyaçlarında ve acil durumlarında veteriner desteği sağlıyor, geniş hizmet yelpazemizle can dostlarınızın yaşam kalitelerini yükseltmeye çalışıyoruz. Veteriner kliniği, en yakın pet kuaför, kedi oteli, kedi pansiyonu, pet kuaför hizmetlerimiz yanında pet aksesuar satışı ile de hizmet veriyoruz. En modern ve en güzel aksesuarları sizler için hazırlayarak evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Kara Kedi Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarınızın bütün sağlık hizmetleri gereksinimlerine uzman veteriner desteği sağlıyoruz. En modern sağlık araçlarıyla donatılmış muayenehanemizde hayvanlarınızın gerekli bütün aşılama, kısırlaştırma hizmetlerini yerine getiriyor, düzenli yapılması gereken aşılarını takip edip yapıyor ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri adına yardımcı oluyoruz. Gerekli durumlarda cerrahi müdahale desteği de sağlıyor, doğum, kaza gibi olası cerrahi müdahale gereksinimlerinde profesyonel çözümler üretiyoruz.

Evcil hayvanlarınızın en büyük gereksinimleri olan pet kuaför hizmetini başarılı kadromuzca yerine getiriyor, cinsi her ne olursa olsun hayvanlarınızın kuaför gereksinimlerini yerine getirerek daha temiz ve daha sağlıklı olmaları adına çalışmalar yürütüyoruz. Otel ve pansiyon hizmetlerimizle ihtiyaç duyduğunuz anlarda hayvanlarınızı misafir ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR