• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kara Micco Oto Kurtarma

Adres :

Viranşehir Şanlıurfa Şanlıurfa » Viranşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yassan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 934 80 08

Whatsapp 2:

0 (507) 934 80 08

Whatsapp 3:

0 (542) 510 08 82

Kara Micco Oto Kurtarma olarak şirketimiz tecrübe birikimini, gerek profesyonel ekipman ve araçlar kullanarak gerekse uzman ekiplerimizle sektörde liderliğini sürdürmektedir. Sektörde elde ettiğimiz bu başarıda bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin büyük bir katkısı bulunmaktadır. Verdiğimiz kaliteli ve hızlı hizmette müşteri memnuniyetini baz alarak emin adımlarla ilerliyoruz. Aynı zamanda teknolojinin gerektirdiği yeniliklere açık olarak faaliyetlerimizi uyguluyoruz. Sizlerin mağdur olmaması için zaman veya saat fark etmeksizin 7 gün 24 saat boyunca kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Şanlıurfa oto kurtarma firmaları arasında kendimizi kanıtlamış durumdayız. Müşteri memnuniyetiyle birlikte yüksek kalitede en hızlı şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Firmamız yolda kalmış ve kaza yapmış araçların güvenilir bir şekilde ve güvenilir bir bölgeye naklini yapmaktadır. Oto kurtarma olarak firmamız da her türlü yolda kalmış kazalı araçları taşıyabilecek kapasitede ve kaliteli ayrıca gerekli yetki belgesine sahip araçlarımız mevcuttur. En zor zamanlarınızda yanınızda bulunmak için firmamıza düşen görevin farkındayız. Bu görevi en kusursuz ve mükemmel bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Zor zamanlarınız da sizlerin yanında bulunup size yardımcı olmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Bizi tercih etmenizle sizlerin tek bir tebessümü için, tüm emeğimizi ortaya koyarak çalışmaktayız. Teknolojinin desteğiyle birlikte 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimizi memnun edici düzeyde hizmetler sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR