• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabük Atılım Elektrik

Adres :

Hürriyet Mah. Aktaş Cad. 15/b Karabük Merkez, Karabük Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Aktepe - Kamil Özçelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

atilimelektrik@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (538) 815 15 74

Whatsapp 2:

0 (532) 230 96 45
Bobinaj, su motoru, dalgıç pompa, hidrofor tamiri yapan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Firmamız çok katlı binaların su gereksinimini karşılamak için basıncı düşük suyu, hava ile sıkıştırıp istenen yüksekliğe çıkartarak sizin ihtiyacınızı gidermek için en kaliteli malzemeleri kullanıp hidrofor tamirinizi en kusursuz şekilde yapıyor.
Hidroforun her 6 ayda bir düzenli olarak periyodik bakımı yapılmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen olaylara sebebiyet verebilir ya da devre dışı kalır. Bu yüzden firmamız hidroforunuzun uzun ömürlü olması ve sağlıklı bir şekilde çalışması için size en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyor. Lütfen hidroforlarınıza kendiniz müdahale etmeyin ve firmamıza ulaşarak bizlerle irtibat kurabilirsiniz.
Sektörde rekabetçi bir ortamda başarılarımızı gittikçe artırıyoruz. En yeni aletleri kullanarak, en deneyimli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Firmamız sizlere arzu ettiğiniz konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Firmamız kuruluşundan günümüze kadar tecrübeli kadrosuyla yerinde tamir, servis hizmetleri veriyor ve diğer birçok firmanın önüne geçiyor. Günümüzde toplam maliyet, enerji verimlilik indeksleri, yüksek verimli ürünler gibi kavramlar ön plana çıkıyor.
Ürününüzün yüksek verimle, mümkün olan en az elektrik kullanımıyla çalışabilir olması için firmamız müşterilerimizin ürünlerini daha verimli olarak kullanmasını sağlıyor. Detaylı bilgi için telefon numaramızı arayarak veya web adresimizi ziyaret ederek bize kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Atılım Elektrik FirmamızKarabük Su Pompası Tamiri,

Karabük Etna Pompa Tamiri,

Karabük Etna Hidrofor Tamiri,

Karabük Etna Hidrafor Yetkili Servisi,

Karabük Etna Pompa Yetkili Servisi,

Karabük İmpo Yetkili Servisi,

Karabük Etna Yetkili Servisi,

Karabük Master Sirkülasyon Pompaları Yetkili Bayi,

Karabük Master Pompaları Yetkili Bayi,

Karabük Hidrafor Tamir Servisi,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR