• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabük Gülbeyaz Temizlik

Adres :

Yeni Mah. Millet Cad. Dilber Sok. No: 8 Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Çam - Gülizar Çam - Emre Toker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 699 43 84

Whatsapp 2:

0 (546) 745 34 74

Whatsapp 3:

0 (533) 929 30 72

Genel temizlik ve hijyen işleri anlamında oldukça profesyonel bir şekilde çalışmalarına devam etmekte olan Karabük Gülbeyaz Temizlik firmamız, kendi sektörü içerisinde öncü hizmetleri ile adından sık sık söz ettirmektedir. Karabük Merkez temizlik işleri şubesi ile söz konusu temizlik sektöründe büyük devrim yapmış olan firmamız, çeşitli yaşam alanlarının temizlik işlerini hızlı ve bir o kadar da etkin bir şekilde halletmektedir. Alanında lider ve öncü hizmetleri ile tanınan markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de oldukça büyük değer vermektedir.

Temizlik sektöründe çok kıymetli müşterilerinin kişisel istek ve arzuları doğrultusunda kendisini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmekte olan Karabük Gülbeyaz Temizlik firmamız, kendi alanında örnek hizmetleriyle de tanınmaktadır. Oldukça zengin ve geniş bir hizmet portföyü bulunan Karabük Gülbeyaz Temizlik işletmemiz, çeşitli günlük temizlik işlerinden inşaat temizliğine, ev ve villa temizlik işlerinden çevre düzenlemesine kadar çok büyük bir çerçeve içerisinde bütün temizlik hizmetlerini sürdürmektedir.

Temizlik alanında yüksek kalite işçilik ve uygun fiyatları bünyesinde toplayan markamız, bu alanda profesyonel çalışmaları ile tanınmaktadır. Kendi sektörü içerisinde örnek marka imajı teşkil etmesi ile övünen Karabük Gülbeyaz Temizlik markamız, alanında deneyim ve tecrübe sahibi teknik temizlik elemanlarını da bünyesinde toplamış durumdadır. Karabük ilimizin merkezinde yer alan temizlik işleri şubemiz aracılığıyla bizlere anında ulaşabilir ve çeşitli hizmet seçeneklerimizden hemen haberdar olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR