• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabük Kaya Adak

Adres :

Kılavuzlar Ünivesite Yanı Karabük » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kaya - Furkan Kaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 291 94 45

Whatsapp 2:

0 (541) 414 36 03

Karabük merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Karabük Kaya Adak firmamız geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite standartlarıyla fark yaratmaktadır. Hayvancılık her zaman insanların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Çünkü insanın beslenmesi için çeşitli gıdalar gereklidir ve bunların başında et ürünleri gelir. Üstelik hayvanlardan sadece eti vasıtasıyla istifade edilmez. Hem kültürel hem de dini olarak hayvanlardan çeşitli zamanlarda, farklı biçimlerde istifade edilmesi gerekir. Bütün bunlar için de sağlıklı, besili, kaliteli hayvanlara ihtiyacınız vardır.

Karabük hayvancılık sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler uzun yıllardır bu alanda hizmet veriyor, aradığınız hayvanlara en rahat şekilde ulaşabilmenize aracı oluyoruz. Küçükbaş hayvancılık alanında yılın her dönemi çiftliğimizde çok sayıda hayvan bulunduruyor, her birini özenle besliyor, kesime hazır tutuyor ve dilediğinizde ihtiyaçlarınızı en rahat biçimde karşılamanıza aracı oluyoruz.

Canlı hayvan alım satımı konusunda uzman, deneyim sahibi, işini özveriyle yapan ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte adaklık, kurbanlık ve diğer bütün hayvan ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Özellikle Kurban Bayramı için özel hassasiyet gösteriyor, hayvanlarımızı İslami usullere göre ayarlıyor, seçiyor ve kurbanlık olma şartlarını taşıyan hayvanlarımızı satışa hazır ediyoruz. Satışını yaptığımız kurbanlıklarımızı veya adaklıklarımızı dilerseniz kesiyor, ayırıyor ve tam tekmil halde teslimatını yapıyoruz. Kalite standartlarımızı en üst noktada tuttuğumuz gibi bütçe dostu fiyatlarla öne çıkıyor, daima yanınızda yer alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR