• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karacabey İşitme Cihazları ( Berfin Sezgin )

Adres :

Yenice Mah. Bursa Cad. Beste Sitesi No: 121 Bursa » Karacabey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Berfin Sezgin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 662 69 02

Medikal ve tıbbi cihaz sektörünün öncülerinden Bursa’da hizmet veren Karacabey işitme Cihazları firması birmilyonnokta.com üyesidir. İnsanlar doğuştan veya yaşamının herhangi bir döneminde duyma sorunu ile karşı karşıya kalabilmektedir. Gelişen tıp ve teknolojik imkanlar ile her hastalığın tedavisi veya fiziksel engeli kolaylaştırıcı ilaç ve cihazlar insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Bu alanda insanların yaşadığı sağlık sorunları giderici materyalleri sağlayarak hayat standartlarını yükseltmeyi kendimize gaye edindik. Günümüz imkanları dahilinde firmamızın sunduğu hizmetler arasında kullanım şekilleri farklı olan kulak içi (ITE), Kanal içi (ITC), Dip kanal (CIC) işitme cihazları temin hizmetlerini vermekteyiz.

Bursa medikal ve tıbbi cihaz sektöründe bilinen, hizmet kalitesini standartlarının üstünde tutmayı garanti eden, tamamen insan merkezli çalışan personelleriyle işitme kaybınızı gideren ürünleri hizmetinize sunmaktayız. Bebek, çocuk, yetişkin bireyler için boy ve ebatları bulunan cihazlarımız odyometrist ve odyologların test ettiği cihazlar olup, çalışma performansını kontrol eden teknik ekiplerimizle hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

İstek ve talepleriniz doğrultusunda çeşitleri bulunan işitme cihazlarımızın kullanımı çok basit olmakla beraber; kullanımıyla alakalı ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir.

Sosyal yaşantınızda sağlıklı ve sorunsuz duyma ve anlama problemini tamamen ortadan kaldıracak cihazların temininin yanı sıra işitme cihazları için bakım setleri ve pilleri de firmamız tarafından tedarik edilmektedir. En son sürüm, yüksek teknoloji harikası cihazlarımızla farkı sizler de anlayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR