• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaçalı Seracılık

Adres :

Aksu / Antalya Antalya » Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Karaçalı

E-Posta Adresi :

karacalisuleyman055@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 624 48 78

Whatsapp 2:

0 (537) 595 10 48

Whatsapp 3:

0 (543) 740 22 10

Ülkemizin en büyük zenginliklerinden birisi tarımdır. Verimli topraklarımız binlerce ürünü yetiştirmeye elverişli olup özellikle Antalya ve civar bölgelerimiz bu alanda çok daha prestijlidir. Nerdeyse ülkemizin tarım ürünlerinin büyük bir kısmını karşılayan bölgemizin topraklarının verimliliği ve ılıman iklime sahip olması Antalya ve çevresinde tarımın ağırlık kazanmasını sağlamıştır. Üstelik bölgemizde tarım alanında sürekli yenilikler olmakta, daima en yeni teknolojiler eşliğinde üretim faaliyetleri yürütülmektedir. Bu bakımdan özellikle seracılık sayesinde pek çok meyve ve sebze yılın her günü ulaşılabilir olmuş, sebze ve meyvelerin yetiştirilmesi on iki aya yayılmıştır. Ebette bunun için kaliteli seralara ihtiyaç vardır. Antalya Aksu’da faaliyet gösteren Karaçalı Seracılık olarak bizler de uzun zamandır halkımıza hizmet ediyor, modern seralar hazırlayarak üretime katkı sağlıyoruz.

Antalya yapı malzemeleri sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak en gelişmiş altyapıya sahibiz. Modern makineler ile projelerimizi hazırlıyor, birinci sınıf malzemeleri kullanıyoruz. Her ölçü ve ebatta, istenen özelliklerde sera üretimi, uygulaması yapabiliyor, çözümlerimizle fark yaratıyoruz. Önceliği daima sizlerin memnuniyetine veriyor, %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak ilerlediğimiz yolda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, tercihlerinizi değerlendiriyor ve gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçiriyoruz.

Karaçalı Seracılık olarak alanında uzman, tecrübe sahibi, işini severek yapan, dinamik kadromuzla polikarbon montajı, topraksız tarım çözümleri, anahtar teslim sera kurulumu, sulama sistemleri, sera demiri satışı ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR