• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaçam Kafes

Adres :

1759 Sok No 3 Daire 3 Bornova Mevlana İzmir İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Karaçam

E-Posta Adresi :

mixerci35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 342 10 83

Whatsapp 2:

0 (534) 342 10 83

Firma olarak tarafımızca müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyerek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda İzmir metal sektörü içerisinde kaliteli işçiliği müşterilerimize sunmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken her daim kendimizi geliştirme odaklı bakmaktayız. Bu sayede müşterilerimize güvenilir hizmetler sağlarken bu güveni her zaman korumaya ve daha üst noktalara taşımak için çaba sarf etmekteyiz.

Karaçam Kafes olarak bizler, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onları memnun etmek adına çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerimizde izlediğimiz kalite anlayışlı yol çerçevesinde kafes üretimi ve satışı yapmaktayız. Bununla birlikte müşterilerin beklentileri doğrultusunda istenilen boyutta ve ölçüde kafes üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

Dayanıklı malzemelerimizle her zaman iddialı bir konumda olan firmamız, işçilik konusunda da kalite doğrultusunda hizmetlerini sunmaktadır. Bu sayede uzun yıllar müşterilerimizin ürün kullanımını en iyi şekilde karşılayabilecek kafesler üretmekteyiz. Her türlü amaca uygun üretilen bu kafeslerimiz, kullanıldığımız malzemeler doğrultusunda müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak amaca uygun verim göstererek memnuniyet sağlayabilmektedir.

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına hizmet vermekle birlikte fiyatlarımızı her bütçeye uygun bir düzeyde tutmaktayız. Bu sayede müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunarken aynı zamanda ekonomik fiyatlandırmalarımız ile her açından memnun etmek için çalışmaktayız. İmalatlarımızda ve satışlarımızda izlediğimiz ilkeler, değerli müşterilerimiz için kendimizi daha üst düzeylere taşımak adına kurulu olmakla birlikte memnuniyeti ve verimi en iyi şekilde sağlamak adına kurulmuş olup bu amaç doğrultusunda özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR