• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karacaşar Veteriner Kliniği

Adres :

Cumhuriyet Meydanı Kemerli Çarşı Dükkanları No: 4-e Nevşehir » Gülşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Baki Selahattin Erdoğan - Dursun Ali Kiremitci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gulsehirveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 030 29 26

Whatsapp 2:

0 (554) 272 42 21

Karacaşar Veteriner Kliniği olarak verdiğimiz hizmet değerli dostlarımızın daha kaliteli bir hayat yaşamasını sağlıyor, daha sağlıklı bir hayat yaşamasını sağlıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu kaliteyi daha da arttırma yolunda emin bir ilerleyiş sergiliyor. Yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için onlara yaptığımız yardımın malzemelerini gayet kaliteli temin etmek büyük önem taşıyor. Çünkü bazı malzemeler eşliğinde işlemlerimizi yaptığımızda canı tehlikeye atan sonuçlar bile alınıyor ve bu büyük bir sorun doğurmuş oluyor.

Nevşehir evcil hayvan alanında verdiğimiz hizmet bizleri de mutlu eden yararlı bir hizmet olduğu için içimizi gayet severek yapıyoruz. Bazen çok acil durumlar olabiliyor. O esnalarda bizi arayarak gerekli konularda bilgiler alabilirsiniz. İşimize gayet önem verdiğimiz için kesinlikle sorumluluktan kaçmıyor ve yaptığımız işlerin gerekli adamlarını en sağlıklı şekilde atıyoruz. Onun için bizimle irtibat halinde kalmanız büyük önem taşıyor.

Beslenilen hayvanların bazı aşıları yaptırılmalıdır. Bu gibi konularda bizler gerekli işlemleri yapıyoruz. Sizler bilinçli hareket ederek yapılması gereken işlemleri geciktirmeden yapmanız gerekiyor. Çünkü bazı anlarda zamanın önemi daha da artıyor ve hızlı bir şekilde hareket edilmesi gerekiyor. Onun için hızlı bir ekipten yardım almanız da büyük önem taşıyor. Bu konularda tecrübesiz olan bir ekipten yardım almaya çalıştığınızda onladın sunduğu hizmet hiç de iç açıcı bir sonucu beraberinde getirmiyor ve üzücü durumların yaşanması yüksek olasılık oluyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR