• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadağlı İnşaat

Adres :

Hüseyinler Mah. Cumhuriyet İlköğretim Cad. No: 10/4 Denizli » Çal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saim Tudu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

saimtudu32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 640 12 08

Karadağlı İnşaat olarak, özellikle inşaat sektörü başta olmak üzere oldukça zengin ve geniş hizmet yelpazemiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında lider ve öncü çalışma prensipleri ile tanınan firmamız, oldukça elit ve seçkin bir genel müşteri kitlesine de sahiptir. İnşaat alanında yapmış olduğu ender güzellikte ve naçizane titizlikteki çalışmaları ile tanınmakta olan Karadağlı İnşaat markamız, genel marka değerini korumak adına üstün çaba sarf etmekte ve yüksek kaliteli çalışmalarını da bu doğrultuda pek değerli müşterilerine sunmaktadır.

Denizli Çal inşaat ve iç dekorasyon şubesi ile alanında öncü çalışmalara imza atmayı başarmış olan markamız, birçok farklı hizmet seçenekleriyle de göz doldurmaktadır. Oldukça değerli bir müşteri kitlesine hizmet vermekte olan firmamız, iç dekorasyon ve dış cephe işleri alanında olağanüstü bir çalışma temposu ile hizmetlerini gerçekleştirmekte ve pek değerli müşterilerine bu anlamda yardımcı olmaktadır. Alanında tecrübeli bir teknik ekibi bulunan firmamız, her türlü boya badana işlerini de sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Üst düzey kalite hizmet standartları ve üstün çalışma temposu ile hizmetlerinden asla ödün vermeyen Karadağlı İnşaat firmamız, güzide Denizli ilimizin Çal ilçesi içerisindeki işletmesinin şubesi ile çeşitli ev iç dekorasyon ve dış cephe inşaat işleri için hizmet vermektedir. Çeşitli mantolama işleri ve tavan uygulamaları alanında üstün hizmette sınır tanımayan markamız, bütün hizmetlerini pek değerli müşterilerine layık olmak adına gerçekleştirmekte ve üst düzey işçilik standartlarını da her zaman korumaya önem vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR