• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadoğan Yapı Market

Adres :

Yenidoğan Mahallesi 1.nolu Sokak Yozgat » Sarıkaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgut Karadoğan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 166 37 85

Yozgat Sarıkaya’da birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak hizmetlerine devam eden Karadoğan Yapı Market geniş ürün seçeneği ve kalitesi ile ark yaratmaktadır. Yapı inşaat her zaman, her alanda insanların yaşam alanlarını ve çalışma ortamlarını oluşturmaya yarar. Bunun için daima çağın en son olanakları kullanılarak teknoloji, bilim, insan gücü ve daha başka etmenlerden istifade edilir. Bizler bölgemizdeki bütün yapı ve inşaat sahalarında ihtiyaç duyulabilecek en temel ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz.

Yozgat yapı malzemeleri sektörünün öncülerinden birisi olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkıyoruz. Her zaman çözüm odaklı çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı dinliyor, anlıyor ve her ne yapılması gerekiyorsa en iyi şekilde yapmaya, üstesinden gelmeye çabalıyoruz. İmkanlarımızı seferber ederek sizin de marka değerinizi yükseltmenizi, yaşam alanlarınızı en iyi hale getirmenizi sağlıyoruz.

Firma olarak her biri alanında deneyimli yenilikçi, kendini sürekli geliştiren, özverili, bilgili ve donanımlı bir kadroyla çalışıyoruz. Hırdavat alanındaki bütün gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz ihtiyacınız olan ürünlere, bunların uygulanış biçimlerine ve diğer bütün detaylara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda en yakın sıhhi tesisatçı ihtiyaçlarınız için hizmet veren ekibimiz yapılarınızdaki her türlü sıhhi tesisat bakım, onarım ve tamirinde yardımcı olmaktadır.

Kaliteli, modern ve ekonomik su tesisat malzemelerine, nalbur ürünlerine, yapı malzemelerine, hırdavat malzemelerine, yapı inşaat ürünlerine ve daha fazlasına sahip olmak için en yakın adresiniziz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR