• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakaya Adak Dünyası

Adres :

Karakaya Mahallesi Eroğlu Sokak No: 14 Kayseri » Bünyan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Yetişmiş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 410 09 32

Birmilyonnokta.com üyesi olan Karakaya Adak Dünyası, Kayseri hayvancılık sektöründe hizmet vermektedir. Bünyan üzerinde bulunan işletmemiz sektörün önemli isimlerinden biridir. İşletmemiz küçükbaş ve büyükbaş hayvan satışı üzerine hizmet vermektedir. Kurbanlık ve adaklık alımları için sizler de işletmemizi ziyaret edebilirsiniz. İşletmemizde aradığınız küçükbaşı veya büyükbaşı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

İşletmemiz uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir. Hayvancılık sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak oldukça zordur. Bizler uzun yıllardır bu sektörde hizmet vererek varlığımızı koruyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentilerini biliyor, bu beklentileri karşılıyoruz. Çiftliğimizde adaklık ve kurbanlık satışı yapıyoruz. Adaklık ve kurbanlık kesmek için hem büyükbaş hem de küçükbaş hayvan satışı yapıyoruz. Aynı zamanda beslemek için de çiftliğimizden hayvan satın alabilirsiniz. Bunun için işletmemizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İşletmemizde birçok hizmeti bir arada sunuyoruz. Bizler adaklık ve kurbanlık satışı yaparken doğru fiyat aralığında satış yapmaya özen gösteriyoruz. Büyükbaş ve küçükbaş satışlarında fiyatlar değişiyor. Kilogram üzerine hesaplanan fiyatlarda pazarlık payı bulunuyor. İşletme ekibi olarak adaklık ve kurbanlık alımlarında kesim hizmeti veriyoruz. Ücretsiz kesme hizmetiyle birlikte aynı zamanda parçalama hizmeti de veriyoruz. Almış olduğunuz küçükbaş veya büyükbaş hayvanın kesimi, parçalanması işletmemiz tarafından yapılıyor. Bu sayede sizlere zorlu bir iş kalmamış oluyor. Uygun fiyata geniş kapsamlı hizmet almak için sizler de işletmemizi ziyaret edebilir, çalışmalarınızı inceleyebilir ve vermiş olduğumuz hizmeti tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR