• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaköprü Kaptan Sürücü Kursu

Adres :

Karşıyaka Mah Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Vema Evleri Karşısı Ercan Apt Altı Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Toprak -turan Özkan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hturanozkan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 276 83 42

Whatsapp 2:

0 (507) 276 83 42

Sürücülerin trafikte gösterdiği dikkatsizlik, kural dışı davranışlarla kazaların her an her yerde gerçekleşme olasılığı oldukça yüksektir. Kazaların bu denli artması sebebiyle de sürücü ehliyetleri artık dikkatli verilmektedir. Sınavlardan da geçilmesi bunla beraber zorlaşmaya başlamıştır. Ehliyet sınavlarına hazırlanmak da zor bir süreçtir. Sürücü adayları oldukça stresli olup yeterli kaliteli eğitimi alamadıkları takdirde sınavlarda başarısız olmaktadırlar.

Şanlıurfa Sürücü Kursları kaliteli eğitimi sürücü adaylara sağlayarak, onların stresini ortadan kaldırmak için sağlanılan çalışmalar ve ortamlarla sektörde en iyisi olmaktadır. Kurumumuz gerek uzman kadrosuyla gerek personelleriyle sizlere her zaman hoşgörü, sevgi ve saygıyla hizmet vermektedir. Sürücü adaylarımızın yoğunluklarına göre sunduğumuz esnek gün ve saat tercihlerimiz bulunmaktadır. Derslerimiz teorik ve direksiyon uygulamalı olarak bulunmaktadır. Uzman hocalarımızın sizlere öğrettiği pratik fikirlerle sınavlarınızdan başarılı olarak ayrılacaksınız. Ayrıca kurumumuz sağladığımız tüm bu kaliteli hizmetin yanında fiyatlarımızı da ekonomik tutmaya çalışan bir kurumdur.

Diğer kurs yerlerine nazaran önem verdiğimiz kalite ve memnuniyet gibi prensiplerimiz bulunmaktadır. Bu prensiplerimizi eğitimlerimizde başarılı bir şekilde uygulayıp sürücü adaylarımıza ideal eğitim vererek hizmetinizde bulunmaktayız. Gösterdiğimiz tutum ve prensiplerimizi şeffaf bir şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ve etik davranmayı ilke edindiğimiz bu yolda sizler için en kaliteli eğitim vermekteyiz. Sürücü kursumuz sizler için ideal, dürüst ve ahlaklı bir şekilde hizmet vererek sektörün her zaman en iyisi olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR