• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaköy Sızdırmazlık Conta ve Endüstriyel Ürünleri

Adres :

Arapcami Mah. Perşembe Pazarı Cad. Çeşme Sok. No : 2/11 İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mücahit Doğuşlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

karakoysizdirmazlik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 972 04 21

Firmamız; İstanbul hizmet sektöründe kauçuk ve plastik maddeden sızdırmazlık conta ve endüstriyel ürünlerin satışını yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar toptan ve perakende satışlar ile sektördeki ihtiyaçlara cevap vermektedir. Ana ürün grubumuzun başında lastik conta gelmektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz stok sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en kısa ve en hızlı sürede karşılamaktayız.

Firma olarak temel çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti oluşturmak adına müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamak için conta sızdırmazlık ve endüstriyel ürünlerin tedarikini sağlamaktayız. Dolayısıyla ticari hayatta edindiğimiz tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü en ekonomik fiyatlar ile sunmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte firma olarak satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin kalite standartlarına uygun olduğunun garantisini vermekteyiz.

Kaliteli hizmet, güvenilirlik ve dürüstlük firmamızın değerleridir. Bu değerlerimizden ödün vermeden işine hakim çalışma personelimiz ile her zaman müşterilerimizin yanındayız. Ürün portföyümüzü genişleterek müşterilerimize sorunsuz ürünler sunmak adına sürekli kendimizi yenilemekte ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Firma olarak pek çok farklı sektöre hitap eden sızdırmazlık ve endüstri ürünlerimizin satışı ile ticari platformda yerimizi sağlamlaştırdık. Bundan sonraki hedefimiz sektördeki faaliyet alanımızda yüksek kalitede sızdırmazlık ürünleri satış hizmeti vererek sektördeki öncülüğünün devamlılığını sürdürmektir. Bu hederimiz doğrultusunda hızlı, doğru ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR