• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakuş Ticaret

Adres :

Yeni Mah. Tusan Sok. 13/b Kapadokya Hastanesi Karşısınevşehir Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Karakuş

E-Posta Adresi :

karakramd@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 228 08 00

Nevşehir’in hazır su ihtiyacını sağlıklı su ile karşılamayı hedefleyen firmamız Nevşehir Merkez’den sizlere hizmet vermektedir. Suyun yaşantımızdaki önemi düşünüldüğünde bu hassasiyet ile evlere, iş yerlerine veya gereken her bölgeye su teslimatında bulunmaktayız. İşimizi özveri ile gerçekleştirmeyi firma olarak prensip haline getirdik. Suyun yaşantımız için olan önemini temel alarak Nevşehir alışveriş sektöründe hizmetlerimiz tüm hızı ile devam ediyor. Bizim amacımız müşterilerimizi sağlıklı ve lezzetli su ile memnun edebilmek. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın mutluluğunu ve çalışma disiplinini olumlu yönde etkilemektedir. Bu amaçla aynı disiplin ve özveri içinde sizlere siparişlerinizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Suyun var olmadığı bir hayatın düşünülemeyeceği bilinci ile yaptığımız işin öneminin farkındayız. Size istediğiniz özelliklere uygun olarak ister damacanada ister pet şişelerde sularımızı ulaştırmaktayız. Sizin her yudum suda aldığınız keyif için biz elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz. Sizleri hiç yormadan su ihtiyacınızı karşılamak bizim görevimiz. Hazır suyun çok fazla tüketildiği günümüz şartlarında biz sizin için var olmaya devam edeceğiz.

Acil durumlarda ve herhangi bir durumda su ihtiyacınızı karşılamak için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Size en uygun fiyatlarda en kaliteli suyu sunmak bizim amacımız. Firma olarak siz değerli vatandaşlarımızın iyiliği için çalıştığımızı unutmayın. İnsan sağlığı için bol bol su tüketmenin gerekliliğini hepimiz biliyoruz. Siz bizi arayın ve biz size sağlığı ulaştıralım. Her siparişiniz için firmamız olarak size minnettarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR