• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karakütük Hafriyat Nakliyat

Adres :

Çubuk Ankara Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsa Karakütük

E-Posta Adresi :

isakarakutuk06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 934 73 52

Ankara hafriyat sektöründe alacağınız hizmetin güvenilir ve kaliteli olması gerekir. Sizlere bu sektörde uzun yıllar boyunca kaliteli ve güvenilir çalışmalarımızla hizmet verdik. Bugünkü başarımızı, ekibimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza borçluyuz diyebiliriz. Bugünden sonra da aynı özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Değerli müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümlerle cevap bulacağız. Karakütük Hafriyat Nakliyat ailesi olarak, eksiksiz çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Bina yıkım kırım işlemleri, kanal dolgu işlemleri, kanal kazı işlemleri, su kuyusu açımı, yük taşıma ve makine kiralama sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz arasında yerini almaktadır. İhtiyacınız veya isteğiniz doğrultusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bununla beraber iş makinelerimizi kiralayarak kendi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Eğer makineleri ve araçları kullanacak bir şoförünüz yoksa firmamızda bulunan şoförlerden faydalanabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmette herhangi bir sorun yaşanmaması adına araçlarımızın bakım ve onarımını düzenli olarak vaktinde yaptırıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. İşlerimizi uyum içerisinde ve kısa sürede tamamlıyoruz. Böylelikle zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutuyoruz. Kendimizi alanımızda geliştirerek değerli müşterilerimize ne iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Karakütük Hafriyat Nakliyat ailesi olarak müşterilerimizin firmamızdan ve çalışmalarımızdan memnun kalması adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı gerçekleştirmeye, müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmaya ve müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamaya özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR