• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karam Oto Lastik

Adres :

İpekçi Mahallesi Konya Ereğli Caddesi 1275/a Karapınar Konya Konya » Karapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kara

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 356 15 77

Whatsapp 2:

0 (532) 356 15 77

Konya oto lastik ve jant denildiğinde akla gelen firma olarak tüm gücümüz ve sunduğumuz imkanlar ile ayrıcalıklı, kolay ve avantajlı kökten çözümler üretmekteyiz. Araç sahiplerinin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitemizi sürekli olarak genişleterek ve geliştirerek çağa uygun hizmetler vermekteyiz. Aracınıza özel kaliteli lastik değişim hizmetinin yanı sıra lastik alım ve satım işlemlerini de titizlikle yürütmekteyiz.

7 gün 24 saat acil ihtiyaçlarınıza yönel acil durum hattımızla yol yardımı yapmaktayız. Araç sahiplerinin araç lastiklerine yönelik lastik tamiri, balans ayarı ve aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti sizler için son teknoloji teknik ekipmanlarımızla yerine getirmekteyiz.

Otomotiv ve oto bakım sektöründe hizmet veren markamızla aracınıza gözümüz gibi bakmaktayız. Müşterilerimiz ile aramızdaki güven ve samimiyet sayesinde uzun yıllardır sektörde ayrıcalıklı markalardan bir tanesi haline gelmiş bulunmaktayız. Aracınızın marka ve modeline göre, ihtiyaçlarınız dahilinde hizmet vermekte olup, yerinde sunduğumuz çözüm önerilerimizle araç keyfinizi ve kalitenizi daima korumanız için çalışmaktayız.

Lastiklerin yanı sıra jant tamiri ve değişimi işlemlerini de hassasiyetle yürütmekteyiz. Aracınızda kendinizi güvende hissetmeniz için düzenli aralıklarla yapılan periyodik bakım işlemlerinizi de kolaylaştırmaktayız. Aracınızın ilk günkü konforunda ve kalitesinde olması için özellikle Konya ili ve çevresinde bulunan araç sahiplerinin güven duyduğu araç bakım noktalarında lider konumda olmaktan onur duyuyoruz. Markamıza yüklenen misyonla her geçen gün hizmet kalitemizi geliştirmeye, dünya standartlarında imkanlar sunmak için gelişmeleri takip etmeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR