• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaman Göçük

Adres :

Bahçekapı Mah. 2487 Cad. B Blok No: 66 Şaşmaz / Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şakir Karaman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 691 65 68

Whatsapp 2:

0 (554) 691 65 68

Aracında çeşitli nedenlerle meydana gelmiş mini hasarların düzeltilmesi ve araçta önemli bir değişiklik yapılmadan hasarlı görünümün ortadan kaldırılması amacıyla Ankara oto servis ve tamirhane arayışında olanlara kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Aracınızdaki hasarlara yönelik uygulamalarımızı gerçekleştiriyor ve onarım işini boya kullanmadan tamamlayabiliyoruz. Bu sayede aracınızın ikinci el satışı sırasında da değerinde önemli bir düşme olmasına sebep olabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

Firmamız tarafından düzeltilen araç hasarları arasında farklı nedenlerle araçta meydana gelmiş olabilen göçükler önemli bir yer tutuyor. Bir yere çarpma ya da ufak çaplı bir kazaya karışma durumuna bağlı olarak ortaya çıkabilen bu göçükler, dolu gibi engellenmesi mümkün olmayan doğa olayları sebebiyle de meydana gelebiliyor. Park ederken fark edilmeyen bir noktaya çarpılması durumunda da çarpmanın şiddeti çok yüksek olmasa dahi aracın ilgili kısmında içeri göçmüş görünüm ortaya çıkabiliyor. Olayın kaynağı ne olursa olsun işletmemizde yapılan müdahale sonrasında aracınızın göçmüş kısımları düzeltilerek görünümü eski düzgün haline döndürülüyor.

Firmamızda göçük düzeltme uygulamalarının yanı sıra mini tamirat işlerine de yer veriyoruz. Bu kapsamda aracınızın plastik aksamında ya da tamponunda meydana gelmiş hasarlara yönelik onarımları gerçekleştiriyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz tüm uygulamalarda aracın görünümünü iyileştirmeyi ana hedef olarak değerlendiriyoruz. Bununla birlikte yapılan işlemlerin araçta önemli bir tamirat yapılmış olduğu algısına neden olmamasına önem veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR