• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Çelik Çatı

Adres :

Elmalar Mah. Yeni Üçgen Sokak No: 29 Dulkadiroğlu Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Karataş

E-Posta Adresi :

mithatkaratas46100@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 725 25 90

Whatsapp 2:

0 (546) 769 53 56

Karataş Çelik Çatı olarak sizlere metal ile ilgili tasarım ve tamir hizmeti sunuyoruz. Çelik ve ferforje gibi malzemelerden üretilmiş olan onlarca farklı ürün ve tasarımın yanı sıra pek çok farklı çatı tasarımı konusunda çalışmalar yapıyoruz. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile birlikte müşteri memnuniyeti esas tutularak işlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kahramanmaraş ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız geniş bir çalışma alanı sunmaktadır. Ferforje ya da çelikten üretilmiş bina giriş kapıları tasarım, üretim ve montaj süreçleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Binaların girişleri, villa ve benzeri dış kapı seçenekleri ürün seçenekleri arasında yer alır. Elle açılan, otomat sistemli ya da uzaktan kumanda sistemi bulunan kapılarda en kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik sunulmaktadır. Ferforje ürünler ile yapılan bahçe çitleri ve korkuluk ürünleri için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Firmamız çelik malzeme ile üretilmekte olan pek çok farklı tasarım ve sistem ile ilgili olarak üretim hizmeti sunmaktadır. Çelik çatı sistemleri uzman olduğumuz konular arasında yer alır. Çatıların daha hafif ve uzun ömürlü olması için tercih edilen çelik çatı sistemleri için firmamız tasarım seçeneklerine sahiptir. Benzer şekilde teras ve bahçe gibi alanlarda kurulmak için yapılan çelik asma tavan ürünleri için de üretim ve montaj hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlara ek olarak kamyon kasası ve yem karma makinesi gibi çelik malzemelerin kaynak ve tamir işlemleri de yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR